olimpia dental

Implantologia

olimpia dental implantologia wroclaw 01

Implantologia

Implantologia – dziedzina stomatologii, zajmująca się wszczepianiem implantów w miejsce brakujących zębów. Dzięki implantologii pacjent może ponownie cieszyć się funkcjonalnością narządu żucia i estetyką pełnego uzębienia.

olimpia dental chirurgia stomatologiczna wroclaw 03
olimpia dental implantologia wroclaw 02

Starannie planując i odpowiednio przygotowując pacjenta do wszczepienia implantów zębowych, lekarze stomatolodzy mogą zoptymalizować powodzenie zabiegu i zapewnić swoim pacjentom najlepsze możliwe wyniki. Takie kompleksowe podejście pomaga zminimalizować ryzyko, usprawnić gojenie i ostatecznie osiągnąć długotrwałe rezultaty. W gabinecie Olimpia Dental usługi implantologiczne obejmują szeroki zakres usług, takich jak:

  • Konsultacja implantologiczna z planem leczenia: nasz lekarz w przystępny i wyczerpujący sposób przedstawi Państwu możliwości leczenia, wstępne koszty oraz poinformuje o odpowiednim przygotowaniu do leczenia.
  • Regeneracja kości: w niektórych sytuacjach konieczne może okazać się przywrócenie lub wzmacnianie kości, która została uszkodzona, zredukowana lub utracona z różnych powodów. Jest to ważna procedura w przypadku przygotowania pacjenta do wprowadzenia implantów.
  • Wszczepienie implantów: stosujemy implanty znanej i szanowanej marki Thommen Medical, które charakteryzują się najwyższą jakością i rozsądną ceną.
  • Korony na implancie: w ostatnim etapie leczenie implantologicznego z pomocą przychodzi protetyka.Dzięki współpracy z najlepszymi pracowniami protetycznymi możemy zaoferować Państwu trwałą, estetyczną i przede wszystkim wygodną odbudowę brakującego zęba.

Nasz lekarz implantolog stosuje najnowocześniejsze metody, aby zapewnić Państwu komfortowe i przede wszystkim efektywne leczenie. Dla nas każdy pacjent jest wyjątkowy, dlatego tworzymy spersonalizowane plany leczenia, uwzględniające indywidualne potrzeby pacjentów, oczekiwania oraz cele.

Zapraszamy Cię do naszego gabinetu, Olimpia Dental, gdzie spełniamy marzenia o zdrowym, pięknym uśmiechu i prawidłowej funkcji żucia. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację i rozpocząć podróż do zrealizowania swoich marzeń.