olimpia dental

Ortodoncja

olimpia dental ortodoncja wroclaw 04

Ortodoncja

Ortodoncja to dziedzina stomatologii, która koncentruje się na prewencji, diagnozowaniu i leczeniu wad zgryzu oraz wszelkich nieprawidłowości w ustawieniu zębów. W gabinecie Olimpia Dental oferujemy Państwu kompleksowe usługi ortodontyczne, które nie tylko poprawiają estetykę uśmiechu, ale także przynoszą korzyści zdrowotne.

olimpia dental ortodoncja wroclaw 05
olimpia dental ortodoncja wroclaw 03

Nasz gabinet specjalizuje się zarówno w leczeniu ortodontycznym dorosłych, jak i dzieci. Mamy bogate doświadczenie w korekcji wad zgryzu i nieprawidłowości w ustawieniu zębów. Zakres usług w naszej placówce obejmuje różnorodne, nowoczesne metody leczenia, dostosowane
do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, w tym:

  • Aparaty stałe – oferujemy pacjentom aparaty na zamkach „tradycyjnych” oraz samoligaturujących. W ofercie posiadamy również aparaty stałe estetyczne, charakteryzujące się mlecznymi lub całkowicie przezroczystymi zamkami.
  • Aparaty ruchome – charakteryzują się tym, że można je wyjmować i zakładać samodzielnie. Są one stosowane głównie w przypadku leczenia dzieci i młodzieży.
  • Aparaty nakładkowe – innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie ortodoncji, które umożliwia korektę wad zgryzu i ustawienia zębów za pomocą przezroczystych, niemal niewidocznych nakładek. Naszym pacjentom oferujemy leczenie aparatami nakładkowymi systemem Invisiling lub Spark Aligner.
  • Aparaty retencyjny – stosowane po zakończeniu leczenia ortodontycznego w celu utrzymania nowego ustawienia zębów. Jego głównym zadaniem jest zapobieganie powrotowi wad zgryzu i nieprawidłowości w ustawieniu zębów po zdejmowaniu aparatów stałych lub nakładek ortodontycznych.

Nasza specjalistka ortodoncji nie tylko ma ogromną wiedzę i doświadczenie, ale także charakteryzuje się empatią i wyrozumiałością, które pozwalają na efektywną pracę z pacjentami w każdym wieku i z różnymi potrzebami.

W związku z tym, że leczenie ortodontyczne wymaga złożonego, wieloetapowego planu leczenia, zapraszamy przede wszystkim na wizytę konsultacyjną ze specjalistą, na której pacjent zostanie zakwalifikowany do leczenia i poinformowany o możliwościach postępowania. Dla nas, zdrowie Twojej jamy ustnej oraz satysfakcja z efektów leczenia są najważniejsze, dlatego już dziś umów się na wizytę do naszego gabinetu i spraw, aby marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu stały się rzeczywistością.