olimpia dental

Stomatologia zachowawcza

olimpia dental gabinet stomatologiczny wroclaw 15

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to dziedzina, która głównie zajmuje się zapobieganiem powstawania ubytków próchniczych oraz ich leczeniem. Nasz zespół doświadczonych lekarzy stomatologów każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wysoki poziom estetyki i efektywności wykonywanych zabiegów.

olimpia dental gabinet stomatologiczny wroclaw 16
olimpia dental stomatologia zachowawcza 02

W gabinecie Olimpia Dental korzystamy z nowoczesnych technik oraz wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo oferujemy naszym pacjentom znieczulenie sterowane komputerowo, które znacząco zmniejsza dyskomfort podczas iniekcji.

Spośród usług z zakresu stomatologii zachowawczej możemy wyróżnić:

  • Prewencja, diagnostyka i leczenie próchnicy.
  • Odbudowa tkanek zęba (wypełnienie): dzięki wysokiej jakości wypełnieniom światłoutwardzalnym, odbudowany ząb ma naturalny kształt i połysk.
  • Leczenie nadwrażliwości zębów: współczesne rozwiązania pozwalają nam skutecznie radzić sobie z problemem nadwrażliwości, przywracając komfort podczas jedzenia i picia. 

Naszą misją jest nie tylko leczenie, ale również edukacja. Zależy nam, aby nasi Pacjenci wiedzieli, jak dbać o zdrowie swoich zębów w codziennej pielęgnacji oraz jak minimalizować sytuacje, które mogą prowadzić do ich uszkodzeń. Nasz wykwalifikowany zespół jest gotów odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić Ci komfortową atmosferę podczas każdej wizyty. 

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę w naszym gabinecie. Razem będziemy pracować nad tym, aby Twój uśmiech był nie tylko piękny, ale przede wszystkim zdrowy. 

Zdrowe uśmiechy zaczynają się tutaj,
w Olimpia Dental.